Bezdrátové BLUETOOTH hands-free sady PARROT

BLUETOOTH hands-free sada Parrot CK3100 v češtině

Parrot CK 3100 je nejrychleji vyvíjená hands-free sada na trhu. S Parrotem CK-3100 bude telefonování komfortnější a bezpečnější, a to bez jediného dotyku Vašeho mobilního telefonu. Neustálým monitorováním je schopen Parrot CK3100 kdykoliv navázat bezdrátovou komunikaci s telefonem s technologií Bluetooth®, pokud je ovšem telefon zapnutý. Displej CK3100 poskytuje mnoho informací, jako např. telefonní číslo volajícího, kvalitu signálu sítě nebo poslední přijaté hovory, zobrazované velkými a velmi kontrastními číslicemi, které je jednoduché přečíst na první pohled.
Parrot CK 3100

KOMPATIBILNÍ TELEFONY (stránky výrobce)

BLUETOOTH hands-free sada Parrot CK3000 Evolution

Parrot CK3000 Evolution

Bluetooth hands-free sada do vozidla PARROT CK-3000 Evolution komunikuje se všemi současnými bluetooth telefony. Umožňuje hlasové vytáčení až 200 telefonních čísel (hlas. příkazy jsou uložené v paměti sady). Bezdrátově se synchronizuje s až třemi uživatelskými telefonními seznamy. Pokud Vám volá osoba s uloženým hlasovým záznamem, sada Vám oznámí její jméno i při příchozím volání (platí s telefony Ericsson). Přijetí či ukončení hovoru může být také ovládáno hlasově. Hlasové menu je v 10 jazycích včetně češtiny!

Hands free sada Parrot CK3000 Evolution je optimálním řešením pro uživatele, kteří volají jen na několik, v telefonu uložených, telefonních čísel. Stejně tak uživatelé, kteří ocení úplné hlasové ovládání a instalaci bez zásahu do interiéru, najdou v tomto zařízení svého "koně".

Zde: 13067 - celkem: 358187

linka