Defend Cargo

Defend Cargo je unikátní systém zabezpečení nákladového prostoru lehkých užitkových vozidel a nákladních automobilů. Defend Cargo chrání přepravované zboží během jízdy, při zastavení vozu v silničním provozu, v rámci přestávky na odpočinek i při delším odstavení vozidla. Defend Cargo - první skutečně účinné zabezpečení nákladu.
defendcargo

Nákladový prostor lehkých užitkových vozů a nákladních automobilů patří z hlediska zabezpečení k nejrizikovějším částem automobilu, ale ani zdaleka se mu nevěnuje dostatečná pozornost. Veškeré doposud použité mechanické zabezpečovací systémy nákladového prostoru se soustředily pouze na zámkovou vložku, která je však přístupná, napadnutelná a pro šikovnější zloděje bez větších problémů překonatelná.

Řešením je vzdálené ovládání elektromechanického zámku dveří uvnitř vozidla - Defend Cargo. Řidič nebo osoba odpovědná za bezpečnost nákladu může kdykoli uzamknout i odemknout nákladový prostor pomocí dotekového čipu.

dcargo

Servomotory s blokovacími prvky, upevněné ke karoserii, zabezpečují všechny dveře najednou. Impuls k zajištění či odjištění přichází z blokovacího sevomotoru z čipového ovladače jeho přiložením ke čtecímu mechanismu. O stavu uzamykání informuje světelná dioda. Zajišťovací mechanismus není možné napadnout zvenčí. Elektronický čip s čtecím mechanismem zajišťuje vysokou bezpečnost ovládání zámku zvenčí. Neoprávněná výroba duplikátů čipů není možná.

cargo

Hlavní rysy systému Defend Cargo:


zpet
Zpět 
linka