TomTom GOOOOOOOOOOOOOL!!!

Prožijte fotbalovou horečku se speciální edicí TomTom GO 720 Soccer Promo!

Amsterdam, 15. dubna 2008 - TomTom představuje speciální TomTom GO 720 Soccer Promo, díky němuž si užijete atmosféru evropského šampionátu v Rakousku a Švýcarsku. S tímto produktem mohou fanoušci fotbalu prožít fotbalovou horečku během šampionátu bez starostí o to, zda najdou nejrychlejší cestu na fotbalový stadion či cestu do baru před začátkem zápasu.
Speciální edice TomTom GO 720 Soccer Promo zahrnuje TomTom GO 720 + tričko v barvách země, které fandíte, si můžete zdarma objednat na speciálních stránkách TomTom: www.tomtom-promo.com. Aby byly zážitky z navigování ještě silnější, mohou uživatelé stahovat také bezplatný Champion Pack zahrnující TeleAtlas European Cup POIs obsahující lokace všech stadionů evropského fotbalového šampionátu v Rakousku a Švýcarsku. Řada vtipných obsahů, které může uživatel stahovat, bude dostupná před začátkem šampionátu. Díky zvukům, symbolům automobilů v různých barvách týmů, fotbalovým startovacím symbolům a vyzváněcím tónům v melodii národní hymny je v tomto období cestování mnohem zábavnější.

TomTom GO 720 Soccer Promo bude dostupný v České republice do konce června za doporučenou maloobchodní cenu 7 990Kč.

Speciální Champion Pack POIs a obsahy budou dostupné od konce dubna a bude možné je jednoduše stahovat prostřednictvím TomTom HOME – bezplatného softwaru TomTom.

TomTom GO 720

TomTom GO je jedním z nejprodávanějších přenosných navigačních produktů. Zařízení nabízí oceňovaný TomTom navigační software a skvělé mapy východní a západní Evropy s obrovským množstvím dat uložených ve vnitřní paměti. TomTom GO 720 dále nabízí širokou řadu extra funkcí, jako je například Map Share - technologie, díky které mohou uživatelé opravovat své mapy a sdílet opravy s ostatními. Dále ještě nabízí TomTom GO 720 rozpoznávání rychlosti, širokou řadu bezpečnostních funkcí a vysoce kvalitní hands-free volání. Díky TomTom HOME může být zařízení stále aktualizováno a uživatelé mohou jednoduše stahovat nové verze softwaru a nakupovat nejnovější mapy.

Článek byl převzat z www.tomtom.com.

   Share on Google+

  seznam článků  
linka