Tipy na vánoční dárky

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit manžela, manželku, přítele, přítelkyni nebo někoho blízkého? Přinášíme Vám skvělé tipy na vánoční dárky!

Naše tipy jsou vhodné pro všechny řidiče a řidičky. A vybírat je opravdu z čeho. Úspěch budete slavit s levným přehrávačem, doplňky pro parkování a telefonování, novým autorádiem i antiradarem.


Mnoho vozidel na našich cestách stále jezdí s obyčejným autorádiem s kazetovým přehrávačem nebo CD přehrávačem. Pokud byste chtěli, aby Váš obdarovaný mohl během cesty poslouchat i oblíbené MP3 z Flash disku, kupte mu univerzální MP3/FM modulátor. Tento MP3/FM modulátor stačí jen vložit do zásuvky zapalovače, na rádiu naladit příslušnou frekvenci a už si můžete vychutnávat Vaše oblíbené skladby.Možná si říkáte, že by původní autorádio ve vozidle obdarovaného chtělo spíše vyměnit za nové. Pak máme pro Vás skvělou zprávu. Na většinu autorádií Sony a Pioneer nabízíme mimořádnou předvánoční slevu 15%. Neváhejte a vyberte si jedno z nejprodávanějších autorádií Pioneer DEH-P3100UB nebo Sony MEX-BT3700U, které ma navíc v sobě novou funkci ZAPPIN pro snadnější výběr hledané skladby.Autorádio je v pořádku? Ale možná by se hodila handsfree sada. Pak Vám bez váhání doporučíme handsfree sadu Parrot CK3100, která se na trhu prodává již několik let a je opravdu perfektní. U tohoto produktu je však potřeba počítat s montáží u odborné firmy (i když zkušený kutil si s tím určitě poradí).Pro kutily je určen i další skvělý pomocník, kterým je parkovací senzor pro bezpečné a pohodlné parkování Longhorn KEETEC BS 300. Tento parkovací systém se odlišuje od jiných podobných produktů na trhu především vysokou spolehlivostí a minimální poruchovostí. A to vše za bezkonkurenční cenu.Pokud víte, že by obdarovaný ocenil, pokud by si mohl na cestách zapínat ve vozidle nějaký spotřebič, který je na 220 V, pak můžeme doporučit měnič napětí 12V/220V 600W. Tento měnič je výborným pomocníkem, neboť dokáže bez problémů napájet televize, monitory, malé vysavače, počítače, nabíječky apod.Skvělým dárkem, který potěší většinu řidičů, kteří rádi jezdí "trochu" rychleji, je antiradar Escort Passport X50e EURO. Jedná se o špičkové zařízení, určené pro podmínky v evropských zemích a především v České a Slovenské republice. Bez zaváhání a s dostatečným předstihem oznámí policejní radar a chrání kapsu řidiče před vysokými pokutami a v neposlední řadě také řidičovo konto před odepsáním cenných bodů.V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat prodejce na tel. 545 230 150.


   Share on Google+

  seznam článků  
linka