TIPY NA VÁNOČNÍ DÁREK - Přehrávač s DVB-T tunerem + MP3 přehrávač ZDARMA

MP4 přehrávač 2GB s DVB-T tunerem a displejem 4,3"

Užijte si neomezenou zábavu! Už to není jenom o tom pustit si oblíbenou muziku nebo film. S přehrávačem MP4301 teď už můžete kdekoliv sledovat také digitální televizní vysílání. S MP4301 v kapse už vám neuteče žádný díl oblíbeného seriálu nebo sportovní událost.Nový MP4 přehrávač MP4301 splňuje všechny požadavky na moderní multimediální zařízení a nabízí i něco navíc. Samozřejmostí je hudební jukebox s širokou podporou formátu a přednastavenými i uživatelskými profily zvukového ekvalizéru, stejně jako přehrávač videa bez komprese kompatibilní s AVI DivX / FLV, čtečka textových souborů, hlasový záznamník, FM rekordér s nahráváním či prohlížeč obrázků.

MP4301 navíc obsahuje modul pro příjem digitálního vysílání v normě DVB-T MPEG2, které nejrozšířenějším systémem vysílání pro digitální televizi v Evropě. Můžete tak naladit programy České televize, Novy, Primy včetně kanálu COOL i další stanice jako TV Barrandov, Public apod. Pokrytí území digitálním signálem se stále zvětšuje a míst, kde můžete MP4301 bez omezení využít, pořád přibývá.

Vše je podtrženo velkokapacitním nabíjitelným akumulátorem, který dodá energii až na 40 hodin nepřetržitého poslechu hudby nebo 10 hodin přehrávání videa. V balení je obsažena cestovní nabíječka i praktický stojánek.VÁNOČNÍ AKCE: K TOMUTO ZBOŽÍ ZÍSKÁTE MP3 přehrávač růžový ZDARMA


Jedná se o kompaktní zařízení malých rozměrů, ale překvapivého výkonu k přehrávání hudby z micro SD karty nebo jiného zdroje propojený přes 3,5mm jack + FM rádio. Přehrávač má zabudován akumulátor na, který vydrží hrát cca 6,5 hodiny při cca poloviční hlasitosti. Nabíjení akumulátoru probíhá při připojení na USB zařízení (PC apod.)

1. Výkon: 3W
2. Frekvence: 150Hz-18KHZ
3. S / N : 80dB
4. Výkon reproduktorů: 1.57 W
5. Hudební formát: MP3
6. FM rádio
7. Baterie: dobíjecí Li-baterie
8. Nabíjení: 5V, mini USB kabelem
9. Rozměry: 50x50x50mm
10. Hmotnost: 143 gTATO AKCE PLATÍ DO 20.12.2012 NEBO DO VYPRODÁNÍ ZBOŽÍ.

Koupit MP4 přehrávač 2GB s DVB-T tunerem + MP3 přehrávač růžový ZDARMA

   Share on Google+

  seznam článků  
linka