První autoalarm CAN-BUS s dálkovým startem

Dvoucestný autoalarm KEETEC TS 8000 CAN je první autoalarm s dálkovým startem s přímým připojením na CAN BUS. Připojení na CAN BUSovou sběrnici výrazně zjednodušuje montáž alarmu. Pro základní funkčnost stačí zapojit pouze 6 vodičů! Toto zapojení navíc umožňuje ovládání autolarmu původním dálkovým ovladačem od vozidla.V sadě je ale také LCD ovladač s integrovaným pagerem s dosahem do vzdálenosti až 2000 m. LCD ovladač zobrazuje veškeré změny na zabezpečeném vozidlu, od signalizace narušení dveří či kapoty, po oznámení úspěšného nastartování. Ovladač dokáže také upozornit na stav, kdy jste omylem zapoměli uzamknout vozidlo, jakož i další komfortní funkce.


Systém již obsahuje sekvenční výstup pro jednovodičové ovládání směrových světel přímo na výstražný trojúhelník. Integrované programovatelné pomocné výstupy umožňují ovládat některé spotřebiče (např. vyhřívání nebo nezávislé topení) pomocí LCD ovladače. Navíc lze připojit k alarmu dva doplňkové snímače (např. náklonový a pohybový senzor) pro zvýšení úrovně zabezpečení. Systém má vysokou odolnost proti narušení díky servisnímu režimu, který je chráněn PIN kódem.


Obsah balení:
Řídící jednotka, kabelové svazky, 2-zónový otřesový snímač, anténní modul, dálkový LCD ovladač s ochranným pouzdrem, imobilizační relé, spínací kontakt, baterie 1.5V AAA, návod na použití.

Autoalarm KEETEC TS 8000 CAN můžete zakoupit v e-shopu DOBRÝ-OBCHOD.CZ


   Share on Google+

  seznam článků  
linka