Prodloužení záruční doby na karbonové vyhřívání sedadel

Karbonové vyhřívání sedadel nyní se zárukou 5 let!

Pořiďte si karbonové vyhřívání sedadel a získejte zdarma prodlouženou záruku 5 let.Vyhřívání sedadel dnes není již luxusní výbava jen pro některá vozidla. Tento luxus si můžete dopřát i vy. Univerzální vyhřívání sedadla CSH 1 a CSH 2 je vhodné prakticky do každého vozidla. Kromě jednoduchého vyhřívání ve formě potahů bez nutnosti montáže je stále více oblíbené karbonové vyhřívání KEETEC pod čalounění s dvou- nebo tří-polohovým přepínačem teploty. Komfort oceníte především během chladných zimních měsíců. A díky pěti-leté záruce budete mít jistotu kvalitního produktu za velice příznivou cenu.


Karbonové vyhřívání sedadel CSH 1

Univerzální vyhřívání sedadel s 2 stupni ohřevu poskytuje komfort a příjemný pocit z jízdy hlavně v chladných měsících. Karbonového vyhřívání CSH 1 zajišťuje svým provedením rovnoměrné vyhřívání sedadla po celé ploše vyhřívacího tělesa. Velkou výhodou je možnost přizpůsobení délky a tvaru typu a velikosti sedadla. Sada CSH 1 je určena pro 1 sedadlo.

KOUPIT Karbonové vyhřívání sedadel CSH 1


Karbonové vyhřívání sedadel CSH 2

Karbonové vyhřívání sedadel KEETEC CSH2 je vylepšenou verzí typu CSH 1 a navíc obsahuje 3-polohový ovladač úrovně vyhřívání (LOW-MEDIUM-HIGH-OFF) a navíc je ještě vybaveno automatickou kontrolou teploty pomocí vestavěného termostatu. Rovnoměrné vyhřívání a možnost přizpůsobení délky spolu s komfortním udržováním přednastavené teploty činí z tohoto systému špičkový produkt, na který navíc dostanete pětiletou záruku jako bonus.

KOUPIT Karbonové vyhřívání sedadel CSH 2

   Share on Google+

  seznam článků  
linka