GSM bezdrátová kamera EYE-02

Novinkou na trhu se zabezpečovací a sledovací technikou je bezdrátová kamera EYE-02 Jablotron, která vám umožní za velmi přijatelnou cenu sledovat např. byt, obchod, kancelář nebo garáž.


Hlavní výhodou systému EYE-02 je především úspora nákladů. které podobné systémy většinou vyžadují. Po jednorázové investici, která je ve srovnání s podobnými přístroji na trhu velmi přijatelná, jsou dalšími náklady pouze platby za data přenášená pomocí vložené SIM karty. A jelikož je v dnešní době možno tuto službu u některých operátorů získat za velmi nízký paušální poplatek, stává se tento systém velmi výhodnou investicí.Bezdrátová kamera EYE-02 má v sobě zabudovaný pohybový a zvukový detektor, detektor rozbití skla a náklonový a vibrační detektor, který může reagovat na případnou neoprávněnou manipulaci s kamerou. Kamera je napájena ze sítě 220V a má také vlastní záložní zdroj. Ke kameře je možno připojit další bezdrátová čidla (ze systému Oasis), případně sirénu nebo termostat.


Systém EYE-02 vyrábí osvědčený výrobce zabezpečovací techniky, firma Jablotron (www.jablotron.cz). Na zařízení je poskytována záruka 24 měsíců.


   Share on Google+

  seznam článků  
linka