Dálkové ovládání v klíči od vozidla

Už jste slyšeli o dálkovém ovládání k centrálnímu zamykání RJ CZ KEY? Díky tomuto systému budete moci nahradit Vaše klíče dálkovým ovládáním a tím Vaše auto uzamykat a odemykat na dálku. Hlavní předností tohoto systému je nízká cena a opravdu vysoká spolehlivost.


Dálkové ovládání RJ CZ KEY je univerzální systém, který lze propojit s libovolným centrálním zamykáním. Tří-tlačítkový dálkový ovladač s klíčem umožňuje jednoduché ovládání s možností přímého otevření zavazadlového prostoru (pokud tuto funkci podporuje vozidlo). Plovoucí kód s vysokou spolehlivostí je samozřejmostí.V sadě jsou obsaženy dva dálkové ovladače a řídící jednotka s univerzální kabeláží a potřebným počtem výstupů. Při zamčení a odemčení vozidla je stav signalizován blinkry nebo parkovacími světly. Pro uzamknutí je možno použít prodloužený impuls, který může uzavřít všechna elektricky ovládaná okna (pokud tuto funkci podporuje vozidlo).


Systém RJ CZ KEY vyrábí osvědčený výrobce zabezpečovací techniky, firma Portman. Na zařízení je poskytována záruka 24 měsíců.


   Share on Google+

  seznam článků  
linka