AKCE GARMIN - Starý GPS za nový

Navigační přístroje zaznamenaly za poslední roky jeden z nejstrmějších vývojů v celé oblasti spotřební elektroniky. Moderní navigační přístroje jsou tenké, nabízí barevné displeje čitelné na slunci nebo mívají v ceně podrobné uliční mapy téměř celé Evropy a často i turistické mapy. Řada majitelů několik let starých navigací dnes řeší otázku, zda se vyplatí utrácet peníze za drahé navigační mapy pro starší navigaci nebo zda koupit nový, modernější přístroj. Starší přístroje, které jsou často po záruce, přitom představují riziko, že výrobce v případě poruchy již nebude poskytovat pozáruční servis.Stejně jako v loňském roce, přichází značka Garmin s možností vrácení starší navigace prodejci proti nákupu nové, moderní navigace. Cenová úspora přitom může dosáhnout až 40 % ceny nového přístroje. Zajímavé je, že v prodejní akci počítá Garmin s možností navrácení přístroje jakékoliv značky. Zákazník se při výběru nového produktu přitom nemusí omezit jen na automobilové navigace. Značka Garmin je známa širokou nabídkou GPS navigací zaměřenou nejen na automobilové, ale také na turistické, sportovní nebo námořní navigace.

Akce platí od 1. 5. 2009 do 30. 6. 2009.

Základní podmínky
1. Koncový zákazník má právo na slevu z ceny nakupovaného nového přístroje značky GARMIN až do výše 1.500 Kč s DPH, pokud přinese starou navigaci jakékoliv značky. Pozor nesmí to být maketa, nebo jen anténa, ale standardní výrobek - přístroj s displejem.
2. Tato akce se týká jen vybraných modelů GARMIN:
- nüvi 205EE, nüvi 255W Lifetime, nüvi 760T, nüvi 760 Lifetime, nüvi 755T, nüvi 765T Lifetime, nüvi 550, zümo 550
- eTrex Legend HCx, eTrex Vista HCx, GPSMAP 60CSx, Oregon 300, Oregon 300 PRO, Oregon 400t PRO, Forerunner 205, Forerunner 305HR, Forerunner 405HR, Edge 705 Bundle

Navigace Garmin můžete zakoupit v e-shopu DOBRÝ-OBCHOD.CZ


   Share on Google+

  seznam článků  
linka