10 dobrých důvodů pro handsfree sady Parrot

01) Známka kvality handsfree sad Parrot: více než 6 000 000 spokojených řidičů
Handsfree sady Parrot jsou navrženy s ohledem na maximální spolehlivost. I to je jeden z důvodů, proč přední výrobci v automobilovém průmyslu doporučují sady Parrot. Díky automatickému navázání spojení mezi vaším telefonem a handsfree sadou, můžete nechat telefon po celou jízdu v kapse, kabelce...

02) Kompatibilita s mobilními zařízeními
Produkty Parrot jsou 100% kompatibilní s Bluetooth a zároveň jsou kompatibilní s téměř všemi telefony. Bezpočet testů uskutečněných specializovaným týmem a pravidelná aktualizace softwaru zajišťuje maximální možnou kompatibilitu.

03) Vestavěná funkce rozpoznání hlasu
Funkce umožňuje pohodlnou komunikaci s handsfree sadou, díky ní můžete velmi snadno volat nebo ukončovat hovory. Funkce rozpoznání hlasu je vestavěná ve všech sadách. Parrot pracuje na technologii rozpoznání hlasu přes 10 let, výrazně tak vylepšuje komfort a bezpečnost za volantem.

04) Automatická synchronizace s Vaším adresářem
Handsfree sady Parrot umožňují automatickou synchronizaci s Vaším telefonním adresářem: do paměti může být uloženo více než 1 000 kontaktů Sady s displejem zobrazují fotku nebo informace o volajícím. Sady poslední generace Vám navíc samy přečtou menu a položky v adresáři, tato funkce se nazývá hlasová syntéza a označuje se: TTS (text-to-speech).

05) Líbivý, ergonomický design
Handsfree sady Parrot jsou navrhovány tak, aby splňovaly designové požadavky zákazníků, kteří očekávájí více než běžný standard. Sadu lze navíc umístit kamkoli si budete přát. Intuitivní ovládání pomocí hlavních ovládacích tlačítek a jednoduchého nastavení hlasitosti.

06) Nevídaný sortiment handsfree sad na světě
Parrot nabízí na trhu nevídaný sortiment handsfree sad. Pevné instalační sady či přenosné sady bez nutnosti instalace, s nebo bez displeje, s externím nebo vestavěným mikrofonem, nebo dokonce vše v jednom v podobě Bluetooth autorádia.

07) Dvojitý mikrofon: exkluzivně pro Parrot
Dva mikrofony jsou jako uši celé handsfree sady, zachycují Váš hlas s dokonalou přesností. "Parrot Beamforming" vylepšuje kvalitu zvuku výrazným omezením hluku v pozadí (motor, vítr...) i okolního hluku (sirény, motocykly...) a to vše velmi efektivně.

08) Nekompromisní audio kvalita
Unikátní technologie chráněné patenty: s handsfree sadou Parrot můžete mluvit bez obav ze špatného přenosu Vašeho hlasu. Díky rušení echa a filtraci okolního hluku bude Váš hlas vždy dobře srozumitelný.

09) Snadná montáž a bezproblémová integrace u více než 2 000 modelů automobilů
Sady Parrot mohou být umístěny do všech značek automobilů, bez ohledu na rok výroby a model vozu. Sady s pevnou instalací přenášejí hovory do reproduktorů v autě a navíc automaticky ztlumí hudbu. Montáž je jednoduchá, používají se standardní konektory a kabely. Ovládání na volant je dostupné pro sérii CK, MKi a RKi. Pomocí několika tlačítek ovládáte všechny funkce handsfree sady přímo na volantu.

10) Již žádné kabely: audio streaming
Po hlasovém ovládání je na čase, aby se i poslech hudby obešel bez otravných kabelů. Sady Parrot využívají Bluetooth k přenosu přehrávané hudby z Vašeho telefonu do reproduktorů v automobilu a to v Hi-Fi kvalitě!

Další informace o handsfree sadách Parrot naleznete na stránkách výrobce.

Handsfree sady Parrot zakoupíte zde


   Share on Google+

  seznam článků  
linka