AUTOALARMY Jablotron

Autoalarmy Jablotron jsou pro svou kvalitu a dostupnost náhradních dílů a servisu u mnoha řidičů velice oblíbené. Hlavním tahounem je autoalarm CA-320 AKCENT, stále oblíbenějším je i přes svou vyšší cenu GSM autoalarm CA-1802 ATHOS a v kategorii levnějších autoalrmů najdeme vylepšený alarm CA-02 FOX.

Autoalarm CA -320 "AKCENT"

Komfortní autoalarm s dálkovým ovládáním, vestavěným ultrazvukovým snímačem a víceokruhovým imobilizérem. Reaguje na otevření dveří, kapoty nebo kufru, pohyb v kabině, zapnutí spotřebiče, na opakované otřesy vozu, manipulaci se zapalováním a na vstup doplňkového snímače (např. náklonového senzoru apod.).
Při poplachu se aktivuje siréna, blinkry, případně též bezdrátový nebo GSM pager, kontroluje se také uzamčení vozidla. Dálkové ovládání je chráněno plovoucím kódem a funkcí Antiscan, umožňuje zajistit hlídání vozu bez interiéru (pes v autě), lze zapnout PANIC signál (vyhledání vozu na parkovišti), dosah cca.20m, životnost baterie ovladače min. 1 rok. Možnost doplnit třetí ovladač.
Autoalarm umožňuje ovládat centrální zamykání, elektrické zavírání oken, pamatuje si příčinu posledního a předposledního poplachu, automaticky zapíná 5 min. po vypnutí motoru imobilizér atd. (celkem 13 volitelných funkcí).

Tento produkt se již nenabízí...

Autoalarm Jablotron CA-02 FOX

Jednoduchý autoalarm bez ovladačů, který lze připojit k vlastnímu dálkovému ovládání.
Funkce alarmu:
- potvrzení odemknutí a zamknutí směrovými světly
- reaguje na dveřní kontakty, otevření kapoty, zapnutí spotřebiče (tj.pokles napětí)
- dvouúrovňový otřesový senzor - výstraha a poplach
- možnost připojení přídavných zařízení (náklonový senzor, ultrazvuková čidla)
- možnost ovládání alarmu klíčkem zapalování nebo skrytým vypínačem
- paměť příčiny dvou posledních poplachů
- 15 volitelných parametrů nastavení

Tento produkt se již nenabízí...

Sada obsahuje kompaktní autoalarm CA-10 a modul CR-11. Za nízkou cenu lze tak získat solidní autoalarm s dálkovým ovládáním a dvojicí programovatelných výstupů.

Dále nabízíme dálkové ovládání centrálního zamykání CL-305 Click, univerzální elektrické stahování oken atd.

vytisknout vytisknout  
linka