GSM autoalarmy Jablotron

Autoalarm CA-1802 ATHOS

Autoalarm Athos umožňuje ovládání centrálního zamykání vozu, pro střežení využívá dva univerzální vstupy s možností připojení dveřních kontaktů i jiných senzorů (náklonový, mikrovlnný,...).
Absolutní novinkou v zabezpečovací technice je možnost připojení až osmi bezdrátových snímačů pro kontrolu otevření dveří, pohybu osob, rozbití skla nebo kouře. Tyto senzory mohou ze vzdálenosti až 20m střežit prostory nejen ve vozidle, ale i mimo něj. Bez dalších investic tak lze hlídat např. nákladové prostory dodávkových vozidel, karavany, garáže nebo i prostory před domem apod.

Pokud dojde k vyhlášení poplachu (otevření dveří, kapoty, pokles napětí apod.), zapne se siréna (volitelné) a až na 4 telefonní čísla se odešle textová zpráva, následně může být uskutečněno volání na uvedená čísla s možností odposlechu střeženého prostoru (pokud je připojena sada HF-03).
Pokud je použita SIM karta s aktivovanou službou Locator, obsahuje doručená zpráva SMS také informaci o poloze vozidla, např.:
+420603123456 Kraj: Jihocesky, Okres: Jindrichuv Hradec, Nazev: Nova Ves nad Luznici, Vzdalenost asi 5.4 km. E14*52'1"@N48*50'24", +-200m 15:23:01 18.09.01

Balení autoalarmu obsahuje také speciální lokalizační SIM kartu s možností aktivace do dohledového systému REX (Pult Centrální Ochrany). (Pokud nepožadujete tuto službu, lze kartu převést na paušální nebo dobíjecí (TWIST), popř. ji nevyužít a pro provoz použít vlastní dodanou SIM kartu.)
Připojení na PCO je možné v režimu Lokalizace nebo Střežení.
Služba Lokalizace zajišťuje bezchybný provoz použité SIM karty a možnost zjištění aktuální polohy. Vozidlo si majitel hlídá sám.
Při službě Střežení zajišťuje nepřetržitá služba kontrolu vozidla 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. V případě narušení jsou přijaty kroky k zajištění dopadení pachatele ve spolupráci s Policií ČR, celními orgány apod.
Smlouvu o lokalizaci nebo střežení můžete uzavřít přímo v naší provozovně (jsme smluvními partnery firmy DUEL a.s., provozovatelem služby REX).

Vozidla vybavená tímto systémem mají slevu na pojistném ve výši, která většinou převyšuje poplatek za střežení!

Autoalarm CA - 1803 ATHOS

Autoalarm má shodné vlastnosti jako model CA-1802, je však navíc vybaven modulem GPS (Global Positioning System). Ten je integrován přímo uvnitř řídící jenotky autoalarmu. Modul GPS umožňuje přesné sledování pohybu vozidla prostřednictvím satelitního systému. Informace z GPS obsahuje údaj o zeměpisné šířce, zeměpisné délce, nadmořské výšce a rychlosti pohybu. Tyto údaje lze získávat přímo na dotaz SMS nebo je sledovat prostřednictvím internetové aplikace GSMlink. Autoalarm má vnitřní paměť na zápis několika tisíc poloh. Tyto údaje pak lze vyčítat a použít pro sledování provozu vozidla za několik dnů dozadu, případně data využívat pro knihu jízd.


vytisknout vytisknout  
linka